EMO CLUP,Emo -AŞK-SEVGİ-DUYGU GoTHiC - PunK - Rock -MeTaL MÜZİK --- \m/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evlenecek Kız Modeli

4 posters
YazarMesaj
mysdegirl

Rep :
Evlenecek Kız Modeli Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Evlenecek Kız Modeli Right_bar_bleue

Not= : <marquee>EMo FaNıMIZ BaĞıMLıLıK YaParxD</marquee>

Evlenecek Kız Modeli Empty
MesajKonu: Evlenecek Kız Modeli   Evlenecek Kız Modeli Navbit10Cuma Ağus. 01, 2008 2:19 pm

1 kere eğitimli olmalı, mesela kütüphanecilik, işletme, iktisat, dietisyen mesela
2 benden az kazanmalı (uçurum olmadan, misal ben 1milyar kazanıyorsam oda 700m olsun)
3 aşret bir kız olsun, oturmayı kalkmayı, büyüklerine hürmet etmeyi bilsin.
4 herşeye peki demesin ama orta noktada buluşmayıda bilsin
5 deli gibi aşık olsun bana etrafdaki daha iyi alternatiflerle bana boynuz takmayacak kadar sevsin beni
6 anne vasıflarına sahip olsun şevkat göstermeyi bilsin (kendi isteyince anne olucak, ısrar etmeyecez...)
7 acımızdan ölmeyecek kadar yemek pişirmeyi bilsin yeter (misal yumurta, pilav, makarna)
9 hanım hanımcık giyinsin. (öyle g-string, göbeği açık gömlek tişört olayı bize ters)
10 dinlemeyi bilsin aynı zamanda kendini dinlettirsin benimle ağlasın benimle gülsün.
11 damak zevkimiz birbirine yakın olsun. yemeğe çıktığımızda birimiz aç kalmasın
12 yapmacık/yalancı olmasın, sevdiğine sevdim, sevmediğine sevmedim diyebilsin.
13 arkadaşlarımı sevsin, arkadaşlarımın kız arkadaş/eşlerini sevsin, sevmesede katlanabilsin.
14 ailesi çok zengin olmasın ama bize muhtaç durumda da olmasınlar.
15 ailesi çocuk sever olsun torunları üstlerine atıp tatile gidebilelim.
16 beni çevremdeki hatunlardan kıskansın, zaman zaman bu yüzden bana trip yapsın.
17 eski erkek arkadaşlarının büyük bir kısmı ölmüş olsun. ölmemişler evli ve çocuklu olsun görüşmeyelim.
18 kitap okusun, banada döve döve okutsun. entellektüel birikimi olsun ama entel olmasın.
19 öyle kulağına göbeğine metal şeyler takmasın
20 hiç bi yerinde dövme olmasın
21 metal müzik dinlemesin
22 evde eğlenmeyi tercih etsin ama dışarda da eğlenmeyi bilsin
23 cebinde faturalı hat kullansın, ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.
24 yoga, solaryum, fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsin, güzellik salonuna gitsin.
Xxchaqma_méLénqxX
Admin
Admin
Xxchaqma_méLénqxX

Rep :
Evlenecek Kız Modeli Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Evlenecek Kız Modeli Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Evlenecek Kız Modeli   Evlenecek Kız Modeli Navbit10C.tesi Ağus. 02, 2008 12:34 pm

hadi yha baqsennbuu öseiLLiqdhe su zamana qdr qmSheee qörmedim
ouroboros
Admin
Admin
ouroboros

Rep :

MesajKonu: Geri: Evlenecek Kız Modeli   Evlenecek Kız Modeli Navbit10C.tesi Ağus. 02, 2008 2:05 pm

mysdegirl kmde gördun bu özlelkkleri sorcam sana
https://emoclup.yetkinforum.com
BLACKWOLF

Rep :

MesajKonu: Geri: Evlenecek Kız Modeli   Evlenecek Kız Modeli Navbit10C.tesi Eyl. 27, 2008 7:18 am

öyle birini bulursan haber et

Evlenecek Kız Modeli
1 sayfadaki 1 sayfası